Tu się tobrze pisze

Strona główna » O blogu

O blogu

Reklamy

19 marca 2004 równo w samo południe powstał blog tobrze.blox.pl którego kontynuacją od 9 maja 2014 jest ten oto blog.
Blog na blox.pl służył do notowania sobie różnych scien z życia, wyżalenia się czasem celem rozładowania frustracji (były wulgaryzmy), wrzucania zdjęć z wyjazdów, zanotowania ciekawostek z odwiedzony miejsc, zapisania linków i fragmentów przeczytanych tekstów (żeby nie zapomnieć, żeby łatwiej znaleźć jak trzeba będzie), fragmentów z książek itp.
Słowem blog służył do niczego szczególnego, taki prywatny blog :) Ten, nowy blog służy do tego samego z tą różnicą, że na tamtym było więcej wpisów osobistych, emocji, przemyśleń… Na tym blogu nie mam już energii pisać osobiste przemyślenia. Już nic nie rozmyślam ;)
Choć życie w naszej z jednej strony pszenno-buraczano-katolickiej i z drugiej nowobogacko-pretensjonalnej Polsce dostarcza wielu frustracji to nie mam energii na pisanie :)

Opinie na blogu nie są pozbawione emocji, są często nieobiektywne, są zgodne z moim punktem widzenia, bez specjalnego argumentowania dlaczego jest jak jest.

Blog dotyka kilku obszarów m.in.:

/ przyszłości i problemów z kapitalizmem w obecnym wydaniu. Nie wierzę, że zachłanny system oparty na nieuzasadnionej, sztucznie pobudzanej konsumpcji jest w stanie się obronić. Kapitalizm się kończy i co potem nastanie jest ciekawe. Także polityki, bo ma jednak ona wpływ na nasze życie

/ produkcji energii z OZE. Węgiel się skończy, węgiel truje, nie wierzę, że ludzkość nie umie produkować prądu z czegoś lepszego i czystszego.

/ zdjęć z podróży głównie po wschodniej Polsce. Choć nie tylko, ale tam najczęściej się wybieramy.

/ dawniej było tu dużo roślin, ale roślin przeniosłem na blog kurdybanek.wordpress.com

/ trochę jest spraw związanych z ładem przestrzennym i architekturą. Życie w ładniejszej, mądrze uporządkowanej przestrzeni jest fajniejsze i zwracam na to uwagę.

/ trochę jest klimatu. Susze, kataklizmy. Myślę, że w przyszłości będziemy bardziej gadać o problemach z wodą, powodziami niż o pierdołach typu czy mam nowego iPada

/ rzeki – uwielbiam rzeki. Dzikie, naturalne, nieujarzmione. Także kajaki.

Ten blog powstał oczywiście znacznie wcześniej przed przenosinami z blox.pl, ale był założony tylko testowo, czasem tylko coś tam wrzuciłem i stąd tyle tych starych pozbawionych sensu wpisów.
I to tyle, a teraz zdjęcie pozbawione związku z powyższym wpisem oraz zdjęcie nabazgranego napisu na klatce. Nie wiem czemu. Bo głupi :) Ostatnie zdjęcie to Wisła. Akurat wiem dlaczego jest to zdjęcie – bo lubię Wisłę :)

obraz-016.jpg

patrioci5

Wyszogrod_Plock240213 130

Reklamy

1 komentarz

  1. Michal pisze:

    chciałem polubić drogowskaz ale muszę mieć konto którego nie mam.moja strona internetowa przezywała wzloty i upadki -bardziej te drugie. Może od ciebie coś sciagne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: