Tu się tobrze pisze

Strona główna » Polska wita » W Polsce rodzi się faszyzm

W Polsce rodzi się faszyzm

Reklamy

Bardzo smutne są ostatnie wydarzenia w Ełku oraz eskalacja agresji wobec cudzoziemców. Ełckie samosądy zamiast procesu, wybijanie szyb. Te wszystkie komentarze o „ciapatych”, Polsce dla Polaków itp.

Mechanizm narodowców działa tak

a.
W barze kebab polski dresik robi chlew. Obraża obsługę, wyzywa ich od „ciapatego ścierwa”. Dochodzi do bójki, dresik ginie.
Narodowcy komentują: Usunąć ciapate ścierwo z Polski. Do domu, nikt was tu nie zapraszał.

b.
W barze bigos i grochówka polski dresik robi chlew. Obraża obsługę, wyzywa ich od „skurwysynów”. Dochodzi do bójki, dresik ginie.
Narodowcy komentują: Obsługa baru broniła się, niewinni. Legalizować broń, żeby właściciele barów mogli bronić się skutecznie przed ścierwem, które ich napada.

Zamordowany chłopak z Ełku był notowany za rozboje, a świadek twierdzi, że przed bójką ubliżał obsłudze baru i był agresywny:

… posyłali raz po raz obraźliwe słowa w kierunku pracowników. Jakie? Ano np. „Dawaj kur*o to jedzenie, tylko nie pluj, bo ci tym mordę wysmaruję”, albo „Ciapaku na kolana i do pana”. Mimo tych uwag, pracownicy w milczeniu pracowali dalej.

Gdyby tak odzywał się do polskiej obsługi komentarze byłby jednoznaczne. Dać im broń, niech się bronią przed ścierwem.
Wystarczy rzucić okiem na internety:

 

Po Ełku dochodzić zaczęło do coraz liczniejszych pobić obcokrajowców. Przy przyzwoleniu Płaszczaka i innych pislamistów będzie ich więcej (tu wymieniono parę ostatnich napadów na tle rasowym). A internety potwierdzają, że Polakom podoba się ten rasizm i wzrost faszystowskich nastrojów.

Czyli raczej należy uznać, że w Polsce narodzi się faszyzm. Taki pełny, nie taki skrywany, ale taki totalny. Każdy kraj widać musi mieć swoje pięć minut hańby. Niemcy to przerabiali w latach 30. Czas widać na Polaków.
Co z tego może wyniknąć? Kupa gówna, ale obryzgani będziemy tylko my.
O ile niemiecki faszyzm faktycznie mógł zaszkodzić całemu światu. Faszyści niemieccy zbudowali potężną zbrodniczą machinę wojenną, to nasi faszyści mogą najwyżej pierdnąć i będzie smród i nic więcej. Nikogo nie zawojujemy, sąsiedzi mogą spać spokojnie, zrobi się tylko mega chlew, tu, w Polsce. Wyjadą stąd obcokrajowcy, wycofa się kapitał zagraniczny, bo nikt nie będzie chciał istnieć w kraju zawładniętym przez faszystów, wyjedzie większość normalnych Polaków. Polska stanie się marginalnym, słabym krajem osamotnionym przez resztę świata i przez to łatwym łupem dla Rosji. Dziękuję wam nacjonaliści wszelkiej maści.

W dodatku wartości narodowe wg narodowców to syf, brud i ogólna chujnia. Nic dobrego. Polska kwitła tylko wtedy, gdy była tolerancyjna, otwarta i pełna cudzoziemców. I tyle. Smutne to wszystko, co się dzieje w kraju.

polscy faszyści

biala_rasa_nasza_rasa

ps. o tym, że narodziny faszyzmu są inspirowane działaniami PIS:

To konsekwencja polityki, jaką partia rządząca prowadziła przez ostatni rok. Szczucie imigrantami, mówienie do kamer, że są pełni niebezpiecznych chorób.
Tyle że jak pokazują badania, taka polityka się opłaca, skutkuje. Jarosław Kaczyński jest uważany przez Politico Europe za „prawdopodobnie najbardziej wpływowego antyeuropejskiego polityka w UE”, a Polacy są z siebie dumni. Przynajmniej spora ich część. Jak wynika z badania TNS Polska dla Narodowego Centrum Kultury: „Z zebranych odpowiedzi wynika, że w okresie ostatnich 13 lat wyraźnie wzrosła liczba osób uważających Polskę za kraj lepszy od większości innych krajów, a także twierdzących, że świat byłby lepszy, gdyby ludzie z innych krajów byli bardziej podobni do Polaków„.

To jest ten lepszy świat. Polska estetyka..gastronomia_polska

Polska gościnność, polski ład …

polska_dla_polakow

Jaki jest pomysł na Polskę nacjonalistów. Chuligański trud. Ileż to trzeba się narobić, żeby potłuc szyby na przystankach, pomazać ściany w napisy hwdp i legia pany, ileż to trzeba się narobić, żeby wypić piwo w bramie i tam potem naszczać.

chuliganski_trud

Cały ten ich pomysł na świat to sojusz z Węgrami (świat już drży, a szczególnie Putin przed tą potęgą) i dużo transparentów z żołnierzami wyklętymi.

polska_wegry
Warto sobie uświadomić jak mocno wzrośnie PKB jak każdy zacznie produkować transparent z żołnierzem wyklętym. Przemysł prześcieradłowy będzie kwitł. I farbiarski. Staniemy się światową potęgą prześcieradłową.
Co prawda dziś jest inaczej

koszulki_narodowcow

ale narodowcy jak już przejmą rządy to zorganizują  repolonizację polskiego przemysłu prześcieradłowego i polski PBK poszybuje. Węgrzy będą naszym największym odbiorcą prześcieradeł. Polskie eksport wzrośnie niebagatelnie.

ps2. Zabójstwo zabójstwu nie równe.

W Krakowie ginie chłopak ugodzony nożem. To przypadkowa ofiara. Dlaczego na ulicach nie ma zamieszek? Czy tylko Polak może zabić Polaka?

To nie jest Ełk, ale znajdź różnicę. Nie żyje młody chłopak, TVN24 podaje, że 21-latek (inne źródła podają, że miał 22 lata) został zaatakowany i ugodzony nożem, po czym zmarł w karetce.

Reklamy

1 komentarz

  1. Introweska pisze:

    Całkowicie się z Tobą zgadzam. Polacy są jednym z najbardziej nietolerancyjnych narodów Europy. Szkoda tylko, że taki obraz budują nam jakieś „dresy” i „mohery”. Ludzkie nie potrafią samodzielnie myśleć, dlatego media i politycy tak łatwo nimi manipulują. Nikt nie zasłużył na śmierć w Ełku, nikt też nie zasłużył na bycie wyzywanym od najgorszych. Ponad wszystkimi podziałami bądźmy wkońcu ludźmi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Tags

100 lat planowania antysemityzm architektura Argentyna Berlin Biała Podlaska Białoruś Białystok Biebrza Biedronka biogazownie Biłgoraj Boliwia Brazylia brzydota budżet obywatelski Bug buspasy Bułgaria Bychawa Carnaval Sztukmistrzów celebryci chamstwo Chełm Chile Chiny CSK Czechy Dania Decentralizacja deforestation demografia dobra zmiana Dolny Śląsk dresiarze drzewa edukacja Egipt ekologia emerytury energia estetyka faszyści filmy Francja galerie handlowe Gardzienice Gdańsk gospodarka Grecja GreenVelo GW górnictwo głupie helikoptery historia Holandia Hrubieszów imigracja Indie Indonezja Inne Brzmienia islam Japonia Jedzenie i picie kajaki Kambodża kamienie Kanada kapitalizm kapitał społeczny kapsle Katowice Kazimierz Dolny Kielce klimat KOD Korea kościół Kraków Kraśnik ksiądz poświęcił książki Kurpie lewactwo Litwa Londyn Lubelszczyzna Lublin Lubuskie Lwów Macierewicz mapy Marchew marihuana Mazowsze Mazury Małopolska media minimalizm Misiewicze Morawiecki muzyka myśliwi nacjonalizm Narew Natura 2000 Niemcy Noc Kultury Obłęd narodu polskiego Olsztyn ONR osobiste Ostrołęka Ostrów Maz. OZE Parki Narodowe parkowanie Paryż patriotyzm Pawłowicz Pieniny PIS PKB PKP podatki Podkarpacie Podlasie Polesie polityka Polska w budowie polskie drogi Powstanie warszawskie Poznań praca prawactwo PRL przyjazne państwo przyroda przyszłość Puszcza Biała Puszcza Białowieska Pułtusk płace Płock rasizm Razem regulacje rzek reklama religia rewolucja rodzinne rolnictwo Rosja rowery Roztocze rośliny Rumunia rzeki Rzeszów samowystarczalność seks Siedlce Skierbieszowski Park Krajobrazowy smog Sopot susza Syria Szczawnica Szczecin Szlak Jana III Sobieskiego sztuka Szwecja Szyszko Słowacja terroryzm TTIP Uber Uchodźcy UE UK Ukraina umiarkowanie Urugwaj USA Warmia Warszawa Wielkopolska Wieprz wieś Wilno Wisła woda Wrocław wykresy wypadki drogowe węgiel Węgry Włocławek zabytki Zakopane Zamość zieleń miejska ZUS Ład przestrzenny Łotwa Łódź łódzkie Śląsk śmieci świętokrzyskie źródła
%d blogerów lubi to: