Tu się tobrze pisze

Strona główna » Polska wita » Waszczykowski dla Bilda. „Dyktatura rowerzystów”

Waszczykowski dla Bilda. „Dyktatura rowerzystów”

Reklamy

Muszę coś sobie napisać, bo mnie telepie psia dupa.

Pojechał towarzysz Waszczykowski jak głupi na łyżwach. Ale próbuję zrozumieć. Do tej pory gadał bez takich głupot. Trzeba dać szansę nowemu ministrowi. A powiedział:

Chcemy tylko uleczyć nasz kraj z niektórych chorób. Poprzedni rząd wdrażał lewicową koncepcję, jak gdyby świat musiał zgodnie z marksistowskim wzorcem poruszać się tylko w jednym kierunku: w stronę mieszanki kultur i ras, świata rowerzystów i wegetarian, który stawia jedynie na odnawialne źródła energii i zwalcza wszystkie formy religii. To nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi polskimi wartościami.

Ok. Te odnawialne źródła energii. Rozumiem – są w Polsce górnicy, muszą mieć te swoje trzynastki, czternastki, przywileje, deputaty i wcześniejsze emerytury. Co prawda węgiel nas zatruwa, powoduje liczne choroby, ale trzynastki ważniejsze. No i elektorat. Powiedzmy, że rozumiem.

Ale (przepraszam za słownictwo) kurwa panie Waszczykowski nie rozumiem tego z rowerami: „Marksistowski świat rowerzystów i wegetarian.”

Znaczy się samochodem dobrze, rowerem źle. Ale ROPA do chuja wafla nie pochodzi od naszych górników. Tylko od znienawidzonego przez was PUTINA albo od (uchowaj nas panie boże!!) arabów – znaczy od (jak to mawiacie) terrorystów i gwałcicieli naszych białych, chrześcijańskich kobiet. Spalanie ropy panie Waszczykowski to jest nabijanie kabzy Putinowi i Arabom. To jest szkodliwa działalność dla kraju. Poza tym jazda samochodem o trucie nas – Polaków – spalinami. To zbrodnia. Na dywanik do prezesa!

No i co złego jest w wegetarianach? Golonka dobrze, warzywko źle? Pomijając fakt, że warzywa są zdrowsze od mięcha, to co na to mają powiedzieć polscy rolnicy producenci warzyw? Bardzo duża część naszych (tj. krajowych) hodowli świń jest podporządkowana zachodnim firmom mięsnym. Tj. rolnicy hodują świnie dla np. Animexu czy Morlin – to zachodnie koncerny. A warzywa uprawia polski rolnik. Z dziada pradziada polski.

Oj niby się Waszczykowski tłumaczy, że to dla tabloidu, że tam trzeba „lekkim językiem” ale na zeusa myślę, że on tak uważa. On naprawdę uważa, że miasta są z gumy, że wszędzie trzeba samochodem, że rower to dyktatura marksistów, że te ścieżki to wymysł idiotów. Że przecież po co ułatwiać w mieście życie pieszym i rowerzystom, że przecież wszędzie można samochodem, tylko te trawniki i parki zamienić na parkingi. Niestety nie on jeden tak uważa. To taki polski trend. Mnóstwo ludzi tu tak myśli. Dupy przyrosły do samochodów. Spaliny im pachną kwiatami. A przecież to też trucizna. Nas Polaków pan chcesz truć spaliną???

Chociaż są jaskółki zmian. Nie każdy myśli jak Waszczykowski

waszczykowski1

ps. czekałem na pierwsze obrazki. Ten bezbłędny

waszczykowski2

ps2. z dedykacją dla pana Waszczykowskiego

developed_country

ps3. Obrazek z fejsbuka Śledziu.

waszczykowski2

ps4. kwitnie „obrazkologia”. Nie moja wina. Trzeba było nie gadać głupot :)

waszczykowski3

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Tags

100 lat planowania antysemityzm architektura Argentyna Berlin Biała Podlaska Białoruś Białystok Biebrza Biedronka biogazownie Biłgoraj Boliwia Brazylia brzydota budżet obywatelski Bug buspasy Bułgaria Bychawa Carnaval Sztukmistrzów celebryci chamstwo Chełm Chile Chiny CSK Czechy Dania Decentralizacja deforestation demografia dobra zmiana Dolny Śląsk dresiarze drzewa edukacja Egipt ekologia emerytury energia estetyka faszyści filmy Francja galerie handlowe Gardzienice Gdańsk gospodarka Grecja GreenVelo GW górnictwo głupie helikoptery historia Holandia Hrubieszów imigracja Indie Indonezja Inne Brzmienia islam Japonia Jedzenie i picie kajaki Kambodża kamienie Kanada kapitalizm kapitał społeczny kapsle Katowice Kazimierz Dolny Kielce klimat KOD Korea kościół Kraków Kraśnik ksiądz poświęcił książki Kurpie lewactwo Litwa Londyn Lubelszczyzna Lublin Lubuskie Lwów Macierewicz mapy Marchew marihuana Mazowsze Mazury Małopolska media minimalizm Misiewicze Morawiecki muzyka myśliwi nacjonalizm Narew Natura 2000 Niemcy Noc Kultury Obłęd narodu polskiego Olsztyn ONR osobiste Ostrołęka Ostrów Maz. OZE Parki Narodowe parkowanie Paryż patriotyzm Pawłowicz Pieniny PIS PKB PKP podatki Podkarpacie Podlasie Polesie polityka Polska w budowie polskie drogi Powstanie warszawskie Poznań praca prawactwo PRL przyjazne państwo przyroda przyszłość Puszcza Biała Puszcza Białowieska Pułtusk płace Płock rasizm Razem regulacje rzek reklama religia rewolucja rodzinne rolnictwo Rosja rowery Roztocze rośliny Rumunia rzeki Rzeszów samowystarczalność seks Siedlce Skierbieszowski Park Krajobrazowy smog Sopot susza Syria Szczawnica Szczecin Szlak Jana III Sobieskiego sztuka Szwecja Szyszko Słowacja terroryzm TTIP Uber Uchodźcy UE UK Ukraina umiarkowanie Urugwaj USA Warmia Warszawa Wielkopolska Wieprz wieś Wilno Wisła woda Wrocław wykresy wypadki drogowe węgiel Węgry Włocławek zabytki Zakopane Zamość zieleń miejska ZUS Ład przestrzenny Łotwa Łódź łódzkie Śląsk śmieci świętokrzyskie źródła
%d blogerów lubi to: